Evidence členů

Členové, resp. jejich zákonní zástupci, se mohou registrovat do vašeho klubu sami, čímž získají přístupové údaje. Po nezbytné aktivaci členů je lze snadno rozřazovat do jednotlivých oddílů, exportovat jejich seznam pro různé účely (např. kvůli dotacím), sledovat jejich docházku, zvát na různé akce či sousředění nebo sledovat jejich platné zdravotní prohlídky.

Rozpis tréninků a událostí

Nastavení tréninků, soustředění, utkání nebo závodů je snadné, vše je přehledně zobrazeno v kalendáři. U tréninků lze nastavit trenéra, který volitelně eviduje docházku. Tréninky lze rušit individuálně nebo v definované státní svátky, každý jednotlivý trénink může být individuálně změněn (čas nebo trenér).

Finance pod kontrolou

Po nastavení poplatků za tréninky, soustředění nebo další akce se příslušné částky automaticky přidají do účtú příslušných členů, přičemž systém uživatele o pohybech na účtu informuje mailem. Systém podporuje import bankovních výpisů ve formátu ABO, takže veškeré finance máte pod kontrolou s minimálním úsilím. Systém nabízí přehled všech účtů stejně jako přehled dlužníků.

do 200 členů

2000Kč

Roční licence do 200 členů

do 500 členů

4000Kč

Roční licence do 500 členů

nad 500 členů

6000Kč

Roční licence neomezená

• podpora emailem

Štafle nám svou komplexností ušetří spoustu času a práce.

Kateřina Krýslová

Hotel U námořníka

Bez systému Sport Club Management by nám v klubu nefungovala komunikace, v dnešní době bychom byli ztraceni.

Mgr. Jana Konečná

Sport Úvaly